Başkan Mesaj

F Klavyeye yıllarca emek vermiş kişiler olarak, gençlere örnek olmayı, F klavyenin kişisel gelişimdeki önemini göstermek, ulusal klavyemiz olan F klavyenin tüm kurum ve kuruluşlarda kullanımının yaygınlaştırılmasını, hedeflemekteyiz. 


Bu doğrultudaki, şampiyonla çıkaran şehrimizde genel merkezi bulunan Uçan Parmaklar F Klavye Derneği olarak, faaliyetlerimizi yoğunlaştırmak ve şampiyonalara her yıl gençlerimizi ve öğrencilerimizi götürerek, ülkemize yeni madalyalar kazanmayı hedefleyerek yola çıktık.. 


F Klavyenin on parmakla bakmadan bilimsel olarak kullanılmasının yaygınlaşmasına önemli katkılar vermek istiyoruz. Bunun gerçekleşmesi halinde Ülkemiz çapında milyarlarca liralık zamandan verim sağlanacağına inanıyoruz. Bu konuda da Milli Eğitim Bakanı ve Başbakan nezdinde gerekli girişimlerde bulunacağız. 


Madalya kazanmaların yanısıra, F klavye eğitiminin İlkokul 1. sınıfdan itibaren başlamasını istiyoruz. Bu konuda, Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde gerekli girişimlerde bulunduk ve bu girişimleri sürdürmede kararlıyız. Ayrıca, Afyonkarahisar olarak  F klavye öğretmeni yetiştirme çalışmalarına da hız vereceğiz. Bu konuda da bölgemizdeki başta Afyon Ticaret Lisesi ve Afyon Kocatepe Üniversite, Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü temasa geçeceğiz. Her ilçede de kısa zamanda 15'er öğretmen yetiştirmek hedeflerimiz arasındadır. 


İnanıyoruz ki, kısa zamanda daha güzel çalışmalara imza atacağız. Gün gelecek, herkes F Klavye kullanacak


Bekir Arabacı’nın Başkanlığındaki F Klavye Derneği Yönetim Kurulu´nda Süleyman Uğur Ünsoy Başkan Vekili, Murat Arısoy Genel Sekreter,Nurgül Yurdunuseven Arabacı Sayman,Serkan  Demir üye olarak görev aldılar.