Basın Bültenimiz Milli Eğitim Bakanlığı Yeğitek Sitesine de konmak üzeredir.

Duyuru Tarihi: 25 Ocak 2018 -A+

Değerli Hocalarım,

Sevgili Arkadaşlarım Günaydın,

 

2018 YILI TÜRKİYE İHSAN YENER İNTERNET KLAVYE ŞAMPİYONASI ile ilgili basında çıkan haberlerle ilgili linkler ekte sunulmuştur. Basın Bültenimiz Milli Eğitim Bakanlığı Yeğitek Sitesine de konmak üzeredir.

 

Tekrar dereceye giren ve yarışlara katılan tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerini kutlarım. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

 

Linkleri hazırlayan Ümit SERBEST kardeşimize de emekleri için çok çok teşekkür ederim.

 

Dün duayen hocalarımızdan Sevim YENER hocamızı ve İnternet Yarışları Türkiye Temsilcisi Meral YENER'i evlerinde ziyaret ettim. Bazı rahatsızlıkları olmasına rağmen, genel olarak Sevim Hocamızı sağlıklı buldum. 90 Yaşından 3 ay almış durumda. Allah sağlıklı uzun ömürler versin. Hepinize selamları, sevgileri var.

 

Yine duayen hocalarımızdan ve F Klavyenin Türk Standardı olmasında emeği çok geçen Ünal UZDİL hocamız da telefonla beni arayarak, katılımın yüksekliğinden, başarılı sonuçlardan, F Klavyenin gelişimine katkımızdan dolayı bizleri kutladı, emeği geçen herkese teşekkürlerini iletmemi istedi.

 

Diğer duayen hocamız Muzaffer OKUTKAN'la da kısa zamanda temasa geçeceğim, sizlere sağlık durumu ile de haber aktaracağım.

 

Ali Kenan ERDEM hocamıza da buradan mesaj aktarmak istiyorum. İhsan Hocamızla ilgili müzeye koyabileceğinizi düşündüğüm materyalları topladım, onlar şimdi bende. Kısa zamanda size F Klavye Uçan Parmaklar Derneğimiz Başkanı Av. Bekir ARABACI kanalı ile bunları ulaştıracağım.

 

Türkiye İhsan Yener İnternet Şampiyonasının organizasyonunda başta Nurben DÖNMEZ hocamız olmak üzere emeği geçen herkese çok çok teşekkür eder, sizlere sağlıklı, başarılı, huzurlu günler dilerim.

 

Saygılarımla,

 

Seçkin KÖSE

Çıkan Haberlerin Linkleri