3. Adalet MYO Sempozyumu ve 9. F Klâvye Yarışı

Admin 25 Kasım 2017 Sempozyum 740 -A+
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu ev sahipliği ile ana teması “Adalet Meslek Yüksekokullarının Gelişiminde Yeni Eğilimler” konulu sempozyum ve 9.Ulusal Klâvye Yarışması, 17-18 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenmiştir.
3. Adalet MYO Sempozyumu ve 9. F Klâvye Yarışı

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Adalet Meslek Yüksekokulu ev sahipliği ile ana teması “Adalet Meslek Yüksekokullarının Gelişiminde Yeni Eğilimler” konulu sempozyum ve 9.Ulusal Klâvye Yarışması, 17-18 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenmiştir.

sempozyum2Bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Adalet Meslek Yüksekokulu Sempozyumuna İntersteno-Türk grubu çözüm ortağı olarak destek vermiştir.

SDÜ Adalet Meslek Yüksekokulu’nun davetlisi olarak grubumuz adına bu etkinliğe katılan Emrah Kuyumcu ve Sevilay Gündoğdu sempozyumda F Klâvyeyle ilgili birer bildiri ile de sunum yapmışlardır.

IMG-20160517-WA0001Ayrıca sempozyum dahilinde düzenlenen Adalet Meslek Yüksekokulları 9. Ulusal Klâvye Yarışması düzenlenmiştir. Bugüne kadar kendi platformlarında yapılan yarışlar için yetkililerin davetiyle; bu yıl Intersteno prensipleri dahilinde yarışmanın altyapısı ve organizasyonu İntersteno-Türk grubu tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş ve yarışın jüri üyeliği de yapılmıştır.

İki kategoride düzenlenen yarışmadaki derece listeleri aşağıda sunulmaktadır.

BİREYSEL YARIŞ SONUÇLARI

ÜNİVERSİTELER GRUP YARIŞI SONUÇLARI

Yorumlar